our services

Zakres naszych usług

Jest tak szeroki jak wymagania, które stawiają nam Klienci. Branża reklamowa nie ma granic – określają je tylko wymagania Klienta. Projekt reklamy, oklejenie witryn w biurze, wykonanie reklamy na samochodzie służbowym to tylko część usług. Montaż nowego pylonu podświetlanego to również doprowadzenie prądu, przygotowanie zbrojenia, wylanie płyty betonowej i likwidacja wielu przeciwności powstałych w międzyczasie. Cokolwiek wydarzy się po drodze stanowi udział w naszej branży i to my za Ciebie się tym zajmiemy!

Projektowanie

Zanim przystąpimy do realizacji musimy przygotować projekt, który będzie punktem wyjściowym do dalszych prac

reklama zewnętrzna / 3D

Podświetlane litery przestrzenne, litery 3D ze stali nierdzewnej, pylony, kasetony świetlne i inne nietypowe rzeczy nie stanowią dla nas problemu.

oklejanie pojazdów

Twój samochód służbowy to jeden z lepszych nośników reklamy - pokaż to! a jeśli chcesz zabezpieczyć lakier czy zmienić kolor auta - nie ma problemu! To nasza specjalizacja!

Druk cyfrowy / offsetowy

Przygotujemy dla Ciebie jednostkowe wydruki (druk cyfrowy). jak również wielostronicowe katalogi/ ulotki w kilkutysięcznych nakładach.

Reklama

Ponieważ reklama nie ma granic nie możemy określić zakresu naszych usług. Doświadczenie i zaangażowanie w wykonanie projektu jest dla nas kluczowym elementem współpracy.

pogotowie reklamowe

Targi, wystawy oraz inne imprezy okolicznościowe cechują się niebywałą spontanicznością. Wymagają wielogodzinnych przygotowań i nastawienia na nietypowe problemy - zawiodła Cię dotychczasowa agencja - zadzwoń! Uratujemy sytuację. tel. 500 600 747

RÓŻNORODNOŚĆ OPCJI

Reklama jest gałęzią gospodarki, której nie da się jednoznacznie określić. Wymaga wiedzy w wielu dziedzinach, które na pierwszy rzut oka nikomu nie przychodzą do głowy. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w wielu branżach przez ostanie kilkanaście lat jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. 

partners

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH

Skład Budowlany JUREK
Dentica
akademia spawania
Etec

Niestandardowe podejście

Dobra reklama to nie tylko produkt. Nasze projekty i działania to część Waszej działalności, z którą się uosabiamy. Staramy się Was poznać w możliwie największym zakresie  aby podobnie jak Wy, być lepszym niż konkurencja. Wasz sukces to nasz sukces!

Piszą o nas

Serdecznie polecam!
Od projektu po montaż! Reklamy wykonane na produktach najlepszej jakości